MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03 na Arena.pl
1 / 4
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
578
z 60 szt.
Dostawa
Darmowa dostawa. Dostawa w punkcie w poniedziałek
Raty 0%
Bezkosztowe raty 0%
× 5 miesięcy, RRSO 0%
PayPo logo
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
Zapłać do 30 dni, bez dodatkowych kosztów
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
Handeloop
4.5
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
thumbnail
Parametry
Stan
nowy
Opis
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
⭐⭐CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT⭐⭐
1✔️Wysoka rozdzielczość 1920x1080 pikseli i technologia IPS zapewniająca doskonałą jakość obrazu.
✔️ Matowa powłoka redukująca odblaskowe refleksy oraz energooszczędne podświetlenie LED.
✔️ Kompatybilność z laptopami dzięki złączu 40-pinowemu i zgodności z matrycami 144Hz.
✔️ Produkt fabrycznie nowy, gwarantujący niezawodność i długą żywotność.
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
⭐NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ!⭐
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
⭐NOWOCZESNY WYGLĄD I FUNKCJONALNOŚĆ!⭐
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
⭐ŁATWY MONTAŻ I KOMPATYBILNOŚĆ!⭐
Złącze 40-pinowe zapewnia bezproblemową integrację z odpowiednimi modelami laptopów. Konstrukcja ta jest w pełni kompatybilna z fabrycznie zamontowanymi matrycami 144Hz, takimi jak LM156LF2F03.
MATRYCA DO LAPTOPA LM156LF2F03
⭐PEWNOŚĆ ZAKUPU!⭐
⭐⭐SPECYFIKACJA⭐⭐
✅ Stan: Nowy
✅ Przekątna: 15.6"
✅ Rozdzielczość (px): 1920 x 1080
✅ Powłoka matrycy: matowa
✅ Ekran dotykowy: nie
✅ Rodzaj podświetlenia: LED
✅ Złącze: 40pin
✅ Typ matrycy: IPS
✅ Kod producenta: MDL000156264
✅ Producent: Inna (MatrycaDoLaptopa.pl)
Numer oferty: 58480079
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Porównaj produkty
Produkt, który przeglądasz
Handeloop
4.5
Stan
nowy
Produkt, który przeglądasz
Tradax
4.4
Darmowa dostawa
Świerk pospolity 80 cm100 cm Klasa szkółkowany rozkrzewiony Pakiet 10 sztuk
Darmowa dostawa.
W punkcie w poniedziałek
9 osób kupiło
Mikrokoniczyna koniczyna drobnolistna OTOCZKOWANA 0,5 kg nasiona trawnik
W punkcie w poniedziałek
4 osoby kupiły
MEGA ZESTAW PIŁA AKU 6" + SEKATOR NA WYSIĘGNIKU 2,5 m TELESKOP 2X 48V 5 AH