NOWA MATRYCA B156HAN02.1 N156HCA-EAB NV156FHM-N48 na Arena.pl
1 / 1
NOWA MATRYCA B156HAN02.1 N156HCA-EAB NV156FHM-N48
z 60 szt.
Dostawa
Darmowa dostawa. Dostawa w punkcie w poniedziałek
Raty 0%
Bezkosztowe raty 0%
× 5 miesięcy, RRSO 0%
PayPo logo
ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ
Zapłać do 30 dni, bez dodatkowych kosztów
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
Handeloop
4.5
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
thumbnail
Parametry
Stan
nowy
Opis
⭐⭐CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT⭐⭐
✔️ Kompaktowe wymiary i smukła konstrukcja ułatwiająca transport i montaż.
✔️ Szeroka kompatybilność z różnymi modelami laptopów wiodących marek.
⭐NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DLA NAJLEPSZYCH WRAŻEŃ!⭐
Ta matryca LCD 15,6" SLIM została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniając niezrównaną ostrość obrazu i żywe kolory. Jej rozdzielczość 1920x1080 i technologia IPS gwarantują doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, idealne dla wymagających użytkowników.
⭐KOMPAKTOWE WYMIARY, WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ!⭐
Smukła konstrukcja o wymiarach 350x216mm i grubości zaledwie kilku milimetrów czyni tę matrycę niezwykle wygodną w transporcie i montażu. Nie musisz wybierać między mobilnością a wysoką jakością obrazu - ten produkt łączy obie te cechy w jednym kompaktowym rozwiązaniu.
⭐UNIWERSALNA ZGODNOŚĆ, MAKSYMALNA WYGODA!⭐
⭐TRWAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ PONAD WSZYSTKO!⭐
⭐⭐SPECYFIKACJA⭐⭐
✅ Stan: Nowy
✅ Przekątna: 15.6"
✅ Rozdzielczość (px): 1920 x 1080
✅ Powłoka matrycy: matowa
✅ Ekran dotykowy: nie
✅ Rodzaj podświetlenia: LED
✅ Złącze: 30pin
✅ Typ matrycy: IPS
✅ Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1 kg
✅ Kod producenta: MS156X011
✅ Producent: Świat Matryc
Numer oferty: 58480100
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Porównaj produkty
Stan
nowy
EAN
Darmowa dostawa
Świerk pospolity 80 cm100 cm Klasa szkółkowany rozkrzewiony Pakiet 10 sztuk
Darmowa dostawa.
W punkcie w poniedziałek
9 osób kupiło
Mikrokoniczyna koniczyna drobnolistna OTOCZKOWANA 0,5 kg nasiona trawnik
W punkcie w poniedziałek
4 osoby kupiły
MEGA ZESTAW PIŁA AKU 6" + SEKATOR NA WYSIĘGNIKU 2,5 m TELESKOP 2X 48V 5 AH